Üç kıtada 29 ülkede 500 şube – 2007’ den beri REMONDIS Türkiye’de de temsil edilmektedir.

Her zaman yanınızdayız. Dünya çapında

REMONDIS 70 yıldan uzun bir sürede su ve geri dönüşüm ekonomisinin lideri durumuna gelmiştir hem de tüm dünyada. Yenilikçi metotlarla, yüksek kalite standartlarıyla ve geniş hizmet yelpazesi ile farklı müşteriler için olabilecek en iyi hizmetleri veriyoruz.


Başarılı ekonomiler için çok çeşitlilik

REMONDIS atıklardan ikincil hammadde kazanıyor, bu hammaddelerden yeni ürünler geliştiriyor ve alternatif enerji kaynakları sunuyor. Ayrıca tehlikeli atıkların ekolojik ve ekonomik açıdan en doğru şekilde bertarafını sağlıyor. Uzman şirketlerimiz elektronik geri dönüşümünden tehlikeli atık değerlendirilmesine, çevre hizmetlerine kadar birçok hizmet sunuyor Ayrıca REMONDIS Aqua ile uluslararası su ekonomisinde teknolojik hizmetleri gerçekleştiriyoruz.


Sürekli yüksek kalite

Zengin gelenekli aile şirketimizin yıllardır kazandığı tecrübelere dayanarak devamlı hizmetlerimizi daha ileriye götürmek, modern işleme prosesleri geliştirmeye ve madde akışı yönetimini kusursuzlaştırmaya çalışıyoruz. Böylece detaylı bilgi, bütünü kapsayan çözümler ve gelecek vaat eden fikirler başarılı bir ekonominin temelini oluşturuyor. Ve bu gerçek tüm dünya çapında geçerli, çünkü bütün REMONDIS bölgesel şirketlerinin ister Avrupa, Asya ister Avustralya olsun ortak noktaları: Hepsi çok iyi çalışıyorlar.