Button für Menü
REMONDIS Global Website // Türkiye
 • BASIN ODASI

  Kiminle iletişime geçmeli

 • İletişim ve şeffaflık, her ikisi de bizim için çok önemli olduğundan, şirket felsefemize sıkı köklerle bağlıdır. Bir medya kuruluşunda çalışıyorsanız ve REMONDIS ile ilgili sorularınızın yanıtını çevrimiçi veya çevrimdışı kanallarımızdan birinde bulamıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardım etmekten çok Mutlu oluruz!

 • Bloğumuz ve dergimiz

 • REMONDIS ilham verici hikayeler, öncü yenilikler ve iddialı projelerle dolu. Bu nedenle, şirketimizde olup bitenler hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için iki özel format oluşturmaya karar verdik - REMONDIS AKTUELL haber blogumuz ve RE:VIEWS dergimiz. Bunlardan biri REMONDIS'in en son haberlerini takip etmenizi sağlar, diğeri ise yüksek kaliteli editoryal içeriğe ve yazılı materyallere odaklanır. Tavsiyemiz: Hemen bir göz atın ve kendinizi REMONDIS'in heyecan verici dünyasına bırakın!

  REMONDIS ilham verici hikayeler, öncü yenilikler ve iddialı projelerle dolu. Bu nedenle, şirketimizde olup bitenler hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için iki özel format oluşturmaya karar verdik - REMONDIS AKTUELL haber blogumuz ve RE:VIEWS dergimiz. Bunlardan biri REMONDIS'in en son haberlerini takip etmenizi sağlar, diğeri ise yüksek kaliteli editoryal içeriğe ve yazılı materyallere odaklanır. Tavsiyemiz: Hemen bir göz atın ve kendinizi REMONDIS'in heyecan verici dünyasına bırakın!

 • Güncel bilgi edinin

  İş Merkezleri Avrupa ve dünyada

  Kütüphane – Broşür ve videolarımızı indirin

  Arayın – Şirketimiz hakkında aradığınız bilgiye en hızlı şekilde ulaşın.

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen