Button für Menü
REMONDIS Global Website // Türkiye
Sürdürülebilir
kalkınmayı destekliyoruz.
Geleceği
ve ötesini düşünerek

Crazy - smart navigation with each item having a different size and margins

 • HAKKIMIZDA

  Geniş Kapsamlı Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm ve Atık Su Yönetimi Faaliyetleri

 • REMONDIS Grup Şirketleri pek çok başlıkta faaliyet göstermektedir: Atıklardan geri kazanılmış hammaddeler üretir, yenilikçi yaklaşımlarla geri dönüştürülen ürünler geliştirir, atıktan üretilen alternatif yakıtlar sunar, su yönetimi ve atık su arıtımı alanında sektöre yön veren öncü yaklaşımlarla sektörün gelişiminde önemli bir rol oynar oynamaktadır. Bunlara ek olarak REMONDIS günümüz teknolojisi ile geri dönüştürülemeyen atıklar ve tehlikeli atıkları; çevresel kirleticilerden uzaklaştırarak, çevre dostu yöntemlerle imha eder.

 • REMONDIS 80 yılın üzerinde tecrübeye sahip bir Aile Şirketidir.

 • Günümüzde 30 milyondan fazla insan ve binlerce kamu ve özel sektör müşterisi REMONDIS’in sunduğu hizmetlerden yararlanmaktadır. REMONDIS müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak; geri dönüşüm ve su yönetimi alanlarında güvenilir hizmetler ve yenilikçi çözümler sunar.

 • Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi ve Atıksu Yönetimi hizmetlerimize ulaşmak için buraya tıklayın

 • REMONDIS’i özel kılan; kusursuz altyapı hizmetleri ve yüksek teknolojik standartları sayesinde toplam atık yönetiminde tüm tedarik zincirlerini kapsayan entegre bir hizmet yelpazesi sunabilmesidir. Biraz daha açmamız gerekirse; örneğin imalat sektöründe bir firma geri dönüşüm süreçlerini optimize etmek ve maliyetlerini azaltmak için REMONDIS’in sunduğu endüstriyel atık yönetimi hizmetlerinden yararlanabilir.
  REMONDIS ayrıca kamuya, ortak girişimler aracılığıyla doğrudan şirketlerle çalışabilecekleri avantajlar veya Kamu-Özel Sektör Ortaklıkları ile hizmet vererek kapsamlı ve kolaylaştırıcı kamu hizmetleri sunmaktadır.

Rakamlarla REMONDIS

 • close

Global Pazarda Büyüme

 • REMONDIS Grup’un stratejik hedefi, gerekli olabilecek her hizmeti kapsayan tedarik zincirleri yaratmaktır. Grubumuzun global yapısı sürekli olarak genişlemektedir. Coğrafı olarak Avrupa, Asya ve Okyanusya’ya odaklanmıştır. Büyüme stratejimiz; zaman içerisinde ortaya çıkan fırsatlardan tam olarak yararlanmanın yanında ek potansiyelleri de sistematik olarak hayata geçirmeyi içermektedir. REMONDIS hedeflediği satın almalarla organik şekilde büyümektedir. Bu strateji; şirketimizin hizmet yelpazesinin genişlemesine, bölgesel pazarlarda var olmasına ve yeni pazarlara girmesine yardımcı olur.

  REMONDIS hizmet noktalarının tam listesine websitemizden ulaşabilirsiniz. remondis-locations.com

  • REMONDIS Grup uluslararası operasyonları ile ilgili
   tüm bilgiye buradan ulaşın
   REMONDIS in Türkiye

  • Kıtalara ve ülkelere göre listelenmiş tüm REMONDIS  uluslararası şirketleri
   Tüm hizmet noktaları

  • close

Sayılar ve Hizmetler Herşeyi Anlatıyor

 • REMONDIS öncü ve yenilikçi geri dönüşüm, atık yönetimi ve atıksu yönetimi faaliyetleri ile dünya çapında üne sahiptir. REMONDIS Grup; bu olumlu gelişimini korumak ve geleceğe hazırlanmak amacıyla ARGE, teknoloji ve eğitim alanlarına yatırım yapmaktadır. Tüm bu yatırım ve çalışmalar sadece grubumuza değil, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve nihayetinde çevreye de fayda sağlamaktadır. Örneğin hergün hammaddelerin geri kazanımı için atıkları geri dönüştürüyoruz böylece atıkların üretim döngüleri devam ediyor ve bu sayede de dünyamızın doğal kaynakları korunmuş oluyor. Ayrıca Grubumuz’un merkezi yapısı ve grup şirketleri arasındaki yakın işbirlikleri sayesinde verimliliği arttıracak sinerjiler yaratmaya devam ediyoruz.

  Bölgesel ve özelleşmiş hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler REMONDIS Türkiye


  Remondis Geri Dönüşüm Hizmetleri ile doğal kaynaklarımız korunuyor

REMONDIS’in dünya çapındaki geri dönüşüm tesisleri

 • Biyogaz tesislerinden WEEE söküm merkezlerine kadar – REMONDIS dünya çapında 1.100 'den fazla işletme ve tesisten oluşan bir ağa sahiptir.

  close

Yönetim Kurulumuzla Tanışın

 • Holding kuruluş REMONDIS SE & Co. KG'nin yönetim kurulu üyeleri, yalnızca Grup'tan sorumlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda şirketin hedeflerine, kültürüne ve felsefesine de tamamen bağlılar. Aşağıda bu bağlılığın onlar için ne anlama geldiğini görebilirsiniz.

  • Item
   • > Ludger Rethmann, Yönetim Kurulu Başkanı

    • “Küreselleşmiş bir ekonominin belirgin yüzü, hızlı hareket eden bir toplum ve anonimliktir. Böyle bir ortamda bir aile şirketinin devamlılığını sağlayabilen işletmeler, kendilerini uluslararası pazarda zirveye taşıyacak avantajlardan yararlanabilirler.”

   Item
   • > Thomas Breitkopf, Yönetim Kurulu Üyesi

    • “Mükemmelliğe doğru çabalarsak, kilometre taşlarına daha hızlı ulaşılabiliriz.  İlerlemeye ve belirli alanlarda uzmanlaşmaya bağlı olmak, yeni boyutlar elde etmemize ve yarının dünyasının önünü açmamıza olanak tanır.”

   Item
   • > Thomas Conzendorf, Yönetim Kurulu Üyesi

    • “En iyi sonuçlar her zaman farklı çıkarlar arasında bir denge bulunduğunda elde edilir. Çevresel ve ekonomik faktörler başarılı bir şekilde birleştirilirse, yalnızca kısa vadeli malzeme yaşam döngülerini değil, aynı zamanda sorumluluklarımızı da karşılayan sürdürülebilir çözümler bulunabilir.”

   Item
   • > Bernhard Heiker, Yönetim Kurulu Üyesi

    • “Güvenilir ve verimli süreçler; başarılı ve rakiplerine karşı üstün olmayı isteyen bir şirketin anahtarlarıdır. Planlama ve kontrol sistemlerimizi optimize ederek, kârlı global büyümenin temellerini oluşturuyoruz.”

   Item
   • > Max Arnold Köttgen, Yönetim Kurulu Üyesi

    • “Bir şirket küresel pazarda faaliyet gösteriyor olsa bile, bölgesel pazarda da müşterilerine yakın olması şirketin başarısı için önemli bir faktördür.Gerçekten de; uluslararası uzmanlık yerel bazda uygulandığında mümkün olan en iyi çözüm her zaman bulunabilir.”

   Item
   • > Egbert Tölle, Yönetim Kurulu Üyesi

    • “Bir şirketin farklı güçleri bir araya toplanırsa sınırlar aşılabilir. Ana işimize odaklanmak ve şirketimizin güçlü noktalarını kademeli olarak genişletmek, hem kendi iç pazarımızda hem de dünya genelinde gelecek vaat eden pazarlarda büyümeye yol açacaktır.”

Şirket Kılavuzu ve Kurumsal Uyumluluk

Grubumuz, insanlara ve çevreye fayda sağlayan hizmetler sunmaya gönülden bağlıdır. Ana Misyonumuz, günlük çalışmalarımızla Grubumuz’un ve işletmelerinin pazardaki konumunu güçlendirmek ve genişletmektir. Bağlı olduğumuz tek şey şirket kılavuzumuz değil; uyum kurallarımıza da sıkı sıkıya bağlıyız. Bu değerler şirket kültürümüzün yapı taşlarını oluşturmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz ülke ve iş alanı fark etmeksizin faaliyetlerimize daima yasal düzenlemeler ile ahlaki ve etik değerler yön verir.

Şirket Kılavuzumuzu ve Uyumluluk Kılavuzumuzu PDF olarak indirmek için tıklayın

Şirket tarihi

 • Geleneksel yapıya sahip bir aile şirketi olan REMONDIS; yıllar içinde yavaş yavaş uluslarası bir hizmet sağlayıcıya dönüşmüştür. Tüm bu süreç zarfında bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi geliştirmek bize rekabette avantaj sağladı. Bu avantaj Grubumuz’un bugünkü faaliyetlerinde ve geleceğinde de devam edecek.
  Aşağıdaki takvimle sizi başarılarımızda bir tarihsel yolcuğa çıkarıyoruz.

 • Güncel bilgi edinin

  İş Merkezleri Avrupa ve dünyada

  Kütüphane – Broşür ve videolarımızı indirin

  Arayın – Şirketimiz hakkında aradığınız bilgiye en hızlı şekilde ulaşın.

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen