Button für Menü
REMONDIS Global Website // Türkiye
İşimiz;
Geri Dönüşüm, ,saha hizmetleri ve su yönetimi
Misyonumuz:
İnsanlar ve çevre için daha fazla sürdürülebilirlik.

Crazy - smart navigation with each item having a different size and margins

 • HİZMETLERİMİZ

  Daha azı ile yetinir misiniz?
  Bu bizim için bir seçenek değil!

 • Çevre hizmetleri kapsamlı bir konudur. Dahası; bireylerden sanayi işletmelerine ve kamu kurumlarına kadar toplumun her kesimini ilgilendirir. REMONDIS’in en yüksek hedefi; tüm bu gruplara hem kaynak hem de çevre dostu sürdürülebilir çözümler sunmaktır. Hizmetlerimizi üç ana başlıkta gruplandırıyoruz – geri dönüşüm, atık Yönetimi ve saha hizmetleri  ve su ve atık su  yönetimi –REMONDIS Gruba dahil olan tüm şirketler bu yapıyı yansıtacak şekilde organize edilmiştir. Bununla birlikte, böyle bir tanım yapmış olmamıza rağmen; geri dönüşüm, atık yönetimi ve atık su yönetimi arasında üçünün de  tam olarak örtüşeceği keskin çizgiler tanımlamak her zaman mümkün değildir. İşte bu nedenle; REMONDIS şirketlerinin çoğu iki hatta üç alanı da kapsayacak şekilde hizmet vermektedir.

Geri Dönüşüm

 • Hammaddelerin sonsuza dek kaybolmadan kullanımını sağlamak üzere geri kazanılması ve yeniden kullanılması için ne gerekiyorsa yapıyoruz.
  Geri Dönüşüm

Atık Yönetimi

 • Atık yönetiminde kapsamlı ve çok çeşitli alanlarda endüstriyel ve kamu hizmetleri sunarak; şirketlerin, yerel yönetimlerin ve yerel sakinlerin kaynaklarını sürdürülebilir bir şekilde korumalarına yardımcı oluyoruz.
  Atık Yönetimi

Atık Su Yönetimi

 • İçme suyu kaynağının temininden, işlenmesi ve isale hatları ile dağıtılması,atık suyun toplanması ve arıtılmasına kadar geniş yelpazedeki su yönetimi hizmetlerini tek bir şirketten sunuyoruz.
  Atık Su Yönetimi

 • Güncel bilgi edinin

  İş Merkezleri Avrupa ve dünyada

  Kütüphane – Broşür ve videolarımızı indirin

  Arayın – Şirketimiz hakkında aradığınız bilgiye en hızlı şekilde ulaşın.

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen