Button für Menü
REMONDIS Global Website // Türkiye
Dünyanın en iyi mesleği,
Her gün dünyayı daha iyi hale getirmek için çalıştığınızı bilmektir.

Crazy - smart navigation with each item having a different size and margins

 • KARİYER

  İşveren olarak REMONDIS

 • Kendinize REMONDIS’in gelecekte planladığınız kariyer için doğru bir yer olup olmadığını soruyor olabilirsiniz. O halde okumaya devam edin ve bizi daha yakından tanıyın. REMONDIS’te çalışmaya karar vermek için fazlasıyla yeterli neden var. Sizin için önemli olan herşeyi şirketimizde bulacaksınız anlamlı bir işten güvenli bir gelecek beklentisine ve büyük gelişim fırsatlarına. Bir aile işletmesi olan şirketimizin avantajlarını okumanız yeterli. Kimbilir, belki gelecekteki kariyerinize çok yakında şirketimizde başlarsınız.

  Güncel açık pozisyonlarımız ve stajyerlik başvuruları için linke tıklayınız remondis-karriere.de

İklim değişikliğini önleyen ve doğal kaynakları koruyan anlamlı çalışmalar

 • 3 ana faaliyet kolunda – geri dönüşüm, atık yönetimi ve su yönetimi – sürdürdüğümüz tüm çalışmalar tek bir temel hedef içindir: doğal kaynakları etkili bir şekilde korumak ve iklim değişikliği ile mücadele etmek. Ve siz de şirketin bir çalışanı olarak bu hedeflerin gerçekleşmesinde aktif rol oynarsınız. Bu da REMONDIS’te çalışmayı sadece heyecan verici bir deneyim haline getirmez aynı zamanda bir sürü fırsatlar sunar – ki gerçekten bunlarla eşleşebilecek çok az meslek vardır. Düşünün bir kez, size başka nerede sürekli aktif olarak ilerleme, her açıdan çok önemli olan sürdürülebilirlik kavramını öne çıkarma ve her gün dünyayı daha iyi bir yer haline getiren işler yapmanız için fırsatlar veriliyor? Şunu da ekleyelim ki REMONDIS’te büyük düşünmek her zaman teşvik edilir. Döngüsel ekonomide iklim değişikliğini engellemek için hala çok fazla potansiyel olduğuna inanıyoruz ve yarının dünyasını korumak için sürekli olarak yeni süreçler geliştirmek ve daha iyi geri dönüşüm oranlarını yakalamak için çalışıyoruz. REMONDIS ailesinin bir parçası olmanız bizleri mutlu eder.

Belirsiz zamanlarda bile güvenli bir iş

Gezegenemizin sunduğundan çok daha fazlasını tüketen bir dünyada yaşıyoruz, bu da sektörümüzü geleceğin sektörü haline getiriyor. Temel üretim ve geri dönüşüm hizmetleri sunan İş alanlarımız– tüm temel ve geri dönüşüm hizmetleri sunan iş kolları gibi – ihtiyaç duyulmaya devam edecek ve gelecekte daha önemli hale gelecek. İşletmemizin güvenilir bir geleceğe sahip olmasının bir diğer nedeni de geleneklere bağlı bir aile şirketi olan REMONDIS’in dayanıklılığa büyük önem vermesidir. Bu dayanıklılık çalışanlarımıza çok çeşitli şekillerde fayda sağlar. Gelecekte de geçerli olacak işler ve personelin kariyerini, kişisel ve aile yaşamına entegre etmesine olanak tanıyan çalışma programlarına sahip iyi işleyen bir vardiya sistemi, REMONDIS’te sunulan kariyer avantajlarından bazılarıdır. Ve tüm bu avantajlar hem ticari hem de endüstriyel, tüm bölümlerimiz için geçerlidir.

Uluslararası lokasyonlar – Çok çeşitli aktiviteler

 • REMONDIS’te gelecek için çalışıyorsunuz. Ve tabi ki kendi geleceğiniz için. Uluslararası şirketimiz sürekli büyüyor, bu da size daha fazla kariyer fırsatları sunabileceğimiz anlamına geliyor. Bu anlamda gerçekten sınır yok. Şirket içinde hareket etmeniz, yurt dışında farklı lokasyonlarda iş deneyimleri kazanmanız için pek çok fırsat var – ki bu fırsatlar hem profesyonel hem de kişisel becerilerinizin gelişmesine olanak sağlayacak türden. Dahası, geri dönüşümden su yönetimine ve ürün geliştirmeye kadar çok geniş bir yelpazade faaliyet gösteriyoruz. İş çeşitliliği garanti ediyoruz. Belirtmemiz gereken bir diğer önemli konu, tüm bu geniş kapsamlı faaliyet alanlarımız size kariyer basamaklarını tırmanmanız için fırsatlar sunuyor. REMONDIS’in açık yapılanması sizlere, diğer şirketlerde terfi için sıra beklemek zorunda kalacağınız pozisyonlar için yükselme imkanı sunuyor. Çalışanlar esnek ve hareketli oldukları sürece, kendilerini kısa sürede liderlik rolüne adım atarken bulabilirler.

  • REMONDIS, tecrübeli veya tecrübesiz personel fark etmeksizin her kademeye uygun iş imkanları sunar.

Global özelliklere sahip bir aile şirketi

Yaklaşık 800 lokasyonda 43.000 kişilik çalışan kadrosu ile iş hacmimizin büyüklüğüne rağmen ayakları yere basan bir aile işletmesi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu yaklaşım, odağımızın uzun vadede sürdürülebilirlik olduğu, geleneksel büyüme anlayışımızda ve şirket kültürümüzde görülebilir. Hızlı karar alma süreçleri oluşturulmasına ve çalışanlara yaratıcı olabilecekleri alanlar yaratılmasına olanak sağlayan yatay hiyerarşilere ve küçük birimlere oldukça önem veriyoruz. Sonuç olarak bu hem Grubun tamamını şekillendiren uygulamalı bir zihniyet – hem de çözüm odaklılık ve pragmatizmi getiriyor. “Kollarımızı sıvayalım ve işimize başlayalım” zihniyeti çalışanlarımıza davranış şeklimize yansıyor. İşi ve vasfı ne olursa olsun, herkes eşit derecede takdir görüyor.

Bizimle iletişime geçin ve daha fazlası için bilgi alın

 • REMONDIS'teki staj ve kariyer fırsatları hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

  • Christian Rilling
   Sorumluluk Alanları: Endüstriyel ve teknik uzmanlıklar ve yöneticilikler, ticari uzmanlıklar ve yöneticilikler, öğrenci stajyerleri, öğrenci çalışanlar, mezunlar, stajyerler
   T +49 2306 106-106
   Email

   Linda Kunka
   Sorumluluk Alanları : Öğrenci stajyerler, öğrenci çalışanlar, mezunlar, kursiyerler
   T +49 2306 106-8665
   Email

  • Theresa Hartmann
   Sorumluluk Alanları : Uzmanlar ve yöneticiler
   T +49 2306 106-8826
   Email

   Vanessa Rensmann
   Sorumluluk Alanları: Öğrenciler için işe yerleştirme, stajyerlik
   T +49 2306 106-853
   Email

 • Güncel bilgi edinin

  İş Merkezleri Avrupa ve dünyada

  Kütüphane – Broşür ve videolarımızı indirin

  Arayın – Şirketimiz hakkında aradığınız bilgiye en hızlı şekilde ulaşın.

Diese Seite verwendet aktuelle Techniken, die in dem von Ihnen verwendeten Browser unter Umständen nicht korrekt angezeigt werden können.
Bitte aktualisieren Sie Ihren Internet-Explorer oder weichen auf einen anderen Browser wie Chrome oder Firefox aus.
Schließen